Turi verslo idėją ir nori ją pristatyti viešai bei sulaukti ekspertų įvertinimo? Nesnausk, registruokis ir dalyvauk konkurse

Joniškio verslininkų asociacija bendradarbiaudama su Joniškio turizmo ir verslo informacijos centru skelbia Joniškio krašto verslo idėjų konkursą.

Konkurse gali dalyvauti visi Joniškio rajono mokyklų  9–12 klasių ir I–IV gimnazinių klasių moksleiviai, bei amenys iki 30 m. amžiaus. Dalyvauti galima individualiai arba grupėmis, sudarytomis ne daugiau kaip iš 5 narių. Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, iki 2016 m. lapkričio 21 d. turi atsiųsti verslo idėją el.paštu vic@jvic.lt.

Pateiktas ir pristatytas verslo idėjas vertina komisija, sudaryta iš verslo ir savivaldos atstovų. Kiekvienas komisijos narys pateiktas verslo idėjas vertina atsižvelgdamas į jų originalumą, konkurencingumą bei inovatyvumą, pateiktos idėjos atitikimą rinkos poreikiams, idėjos įgyvendinimo realistiškumą bei pristatymo kokybę ir pasiruošimą.

Prizinį fondą įsteigė Joniškio Verslininkų Asociacija, o jo vertė net 1000 eurų!

Daugiau informacijos el. p. vic@jvic.lt, facebook profilyje https://www.facebook.com/JoniskioTVIC/ internetinėje svetainėje www.jva.lt, www.joniskis.lt  arba telefonu 8-426 52388.

Platesnė informacija apie konkurso sąlygas rasite čia – https://www.jva.lt/konkursai/