Įgyvendintas Joniškio verslininkų asociacijos projektas

             Įgyvendintas Joniškio verslininkų asociacijos projektas

             Baigiantis metams Joniškio verslininkų asociacija baigė įgyvendinti ir projektą „Joniškio krašto verslumo galimybės jaunimui“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis pagal nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2014 metais konkursą.

            Asociacijai paraišką konkursui padėjo parengti ir projektą įgyvendinti Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras.

            Pagrindinis projekto tikslas buvo supažindinti Joniškio krašto jaunimą su verslumo perspektyvomis, verslo kūrimo galimybėmis bei skatinti jaunų žmonių verslumą Joniškio rajone. Projekto metu buvo suorganizuotos dvi konferencijos: apskritojo stalo diskusija tarp Joniškio krašto patyrusių verslininkų, jaunimo, besidominčio verslo kūrimu, vietos savivaldos ir įvairių institucijų atstovų, kurioje buvo diskutuota apie verslumo galimybes ir perspektyvas jaunimui Joniškyje pradėti kurti savo verslą. Antrosios konferencijos metu patyrę verslininkai dalinosi savo gerąja patirtimi, sėkmingo verslo istorijomis su moksleiviais.

            Projekto metu įgyvendintos ir kitos numatytos veiklos: įkurtas jaunųjų verslininkų klubas, Joniškio verslininkų asociacijos internetinė svetainė, pasiekiama adresu www.jva.lt bei atnaujinta skelbimų lenta Žemaičių gatvėje. Skelbimų lentos padarymo darbus atliko – UAB „ŽEMRESTA“. Užrakinamoje skelbimų lentos dalyje bus talpinamos verslo aktualijos, dėl informacijos pateikimo – kreiptis į Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrą, Žemaičių g. 9.